AKTUALNOŚCI

Lista dzieci przyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do Przedszkola w Starym Luboszu na rok szkolny 2020/2021

By 30 marca 2020No Comments

Dzieci przyjęte:

grupa 3-latki

  1. Borysiak Jan
  2. Bukowski Mateusz
  3. Gałka Bogusław
  4. Gorący Marcel
  5. Gryzoń Bartosz
  6. Kaczor Antoni
  7. Kosmacz Alicja
  8. Kunc Jakub
  9. Mądry Jędrzej
  10. Michalewicz Hanna
  11. Nyczak Roksana
  12. Olejnik Maria
  13. Pakuła Feliks
  14. Piotrowski Maksymilian
  15. Selmoser Jessica
  16. Sobkowiak Oskar
  17. Spolankiewicz Hanna
  18. Stasiak Lena
  19. Statuski Oskar
  20. Szczepaniak Piotr
  21. Witkowska Agata
  22. Zamelczyk Zuzanna
  23. Grześkowiak Ada (02.2021)
  24. Szłapka Albert (02.2021)
  25. Marciniak Jan (02.2021)

grupa 4-latki

  1. Brzozowska Maja
  2. Felerski Wojciech
  3. Gajdziński Tomasz
  4. Gulik Jakub
  5. Hampelski Jędrzej
  6. Jankowski Adam
  7. Jarmużek Brajan
  8. Jurga Laura
  9. Kaczmarek Maja
  10. Kaźmierczak Nikola
  11. Krzemiński Natan
  12. Książek Julianna
  13. Lester Natan
  14. Łukaszewski Norbert
  15. Majchrzak Zuzanna
  16. Makała Oliwia
  17. Pakuła Ksawery
  18. Pasternak Liliana
  19. Stanisławiak Stefan
  20. Szal Iga
  21. Szerment Nikodem
  22. Tomczak Franciszek
  23. Wieszczeczyński Maksymilian
  24. Witomska Nikola
  25. Wojciechowska Magdalena

grupa 5-latki

  1. Bajsztok Szymon
  2. Bartoszewski Jan
  3. Cofta Alicja
  4. Frąckowiak Lena
  5. Humska Maja
  6. Itkowiak Gabriela
  7. Kozica Michalina
  8. Majchrzak Iwo
  9. Marciniak Aleksandra
  10. Mądry Aleksander
  11. Nowak Anastazja
  12. Piotrowski Julian
  13. Polowińska Wiktoria
  14. Ptak Adrian
  15. Stanisławiak Gabriel
  16. Szczawik Franciszek
  17. Szymczak Zofia
  18. Trawińska Alicja
  19. Wędzińska Maria
  20. Wilczek Marcela
  21. Wlaźlak Olga
  22. Wojciechowska Julia
  23. Zamelczyk Franciszek

grupa 6-latki („zerówka”)

  1. Adamski Alan
  2. Banaszak Marcel
  3. Borysiak Antoni
  4. Henke Kuba
  5. Hertmanowski Alexander
  6. Hertmanowski Brian
  7. Kalitka Katarzyna
  8. Kozica Martyna
  9. Kunc Maksymilian
  10. Langner Filip
  11. Maćkowiak Alan
  12. Majchrzak Mieszko
  13. Pakuła Ryan
  14. Piotrowska Zofia
  15. Pogorzelska Zofia
  16. Sankiewicz Barbara
  17. Stawna Barbara
  18. Szczawik Dawid
  19. Szczepek Mateusz
  20. Szot Filip
  21. Wieszczeczyński Brayan
  22. Wojciechowski Piotr

Dzieci nieprzyjęte:

  1. Banaszak Helena
  2. Banaszak Lilianna
  3. Mazurczak Kalina
  4. Michałowska Marta
  5. Stawna Zofia
Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast