AKTUALNOŚCI

Lista dzieci przyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do Przedszkola w Starym Luboszu na rok szkolny 2020/2021 – ostateczna wersja po poprawkach i odwołaniach

By 5 maja 2020No Comments

Dzieci przyjęte:

grupa 3-latki

  1. Borysiak Jan
  2. Bukowski Mateusz
  3. Gałka Bogusław
  4. Gorący Marcel
  5. Gryzoń Bartosz
  6. Kaczor Antoni
  7. Kosmacz Alicja
  8. Kunc Jakub
  9. Mądry Jędrzej
  10. Michalewicz Hanna
  11. Nyczak Roksana
  12. Olejnik Maria
  13. Pakuła Feliks
  14. Piotrowski Maksymilian
  15. Selmoser Jessica
  16. Sobkowiak Oskar
  17. Stasiak Lena
  18. Statuski Oskar
  19. Szczepaniak Piotr
  20. Witkowska Agata
  21. Zamelczyk Zuzanna
  22. Grześkowiak Ada (02.2021)
  23. Szłapka Albert (02.2021)
  24. Marciniak Jan (02.2021)
  25. Michałowska Marta (02.2021)

grupa 4-latki

  1. Brzozowska Maja
  2. Felerski Wojciech
  3. Gajdziński Tomasz
  4. Gulik Jakub
  5. Hampelski Jędrzej
  6. Jankowski Adam
  7. Jurga Laura
  8. Kaczmarek Maja
  9. Kaźmierczak Nikola
  10. Krzemiński Natan
  11. Książek Julianna
  12. Lester Natan
  13. Łukaszewski Norbert
  14. Majchrzak Zuzanna
  15. Makała Oliwia
  16. Pakuła Ksawery
  17. Pasternak Liliana
  18. Spolankiewicz Hanna
  19. Stanisławiak Stefan
  20. Szal Iga
  21. Szerment Nikodem
  22. Tomczak Franciszek
  23. Wieszczeczyński Maksymilian
  24. Witomska Nikola
  25. Wojciechowska Magdalena

grupa 5-latki

  1. Bajsztok Szymon
  2. Bartoszewski Jan
  3. Cofta Alicja
  4. Frąckowiak Lena
  5. Humska Maja
  6. Itkowiak Gabriela
  7. Kozica Michalina
  8. Majchrzak Iwo
  9. Marciniak Aleksandra
  10. Mądry Aleksander
  11. Nowak Anastazja
  12. Piotrowski Julian
  13. Polowińska Wiktoria
  14. Ptak Adrian
  15. Stanisławiak Gabriel
  16. Szczawik Franciszek
  17. Szymczak Zofia
  18. Trawińska Alicja
  19. Wędzińska Maria
  20. Wilczek Marcela
  21. Wlaźlak Olga
  22. Wojciechowska Julia
  23. Zamelczyk Franciszek
  24. Jarmużek Brajan
  25. Singh Jan

grupa 6-latki („zerówka”)

  1. Adamski Alan
  2. Banaszak Marcel
  3. Borysiak Antoni
  4. Henke Kuba
  5. Hertmanowski Alexander
  6. Hertmanowski Brian
  7. Kalitka Katarzyna
  8. Kozica Martyna
  9. Kunc Maksymilian
  10. Langner Filip
  11. Maćkowiak Alan
  12. Majchrzak Mieszko
  13. Pakuła Ryan
  14. Piotrowska Zofia
  15. Pogorzelska Zofia
  16. Sankiewicz Barbara
  17. Stawna Barbara
  18. Szczawik Dawid
  19. Szczepek Mateusz
  20. Szot Filip
  21. Wieszczeczyński Brayan
  22. Wojciechowski Piotr

Dzieci nieprzyjęte:

  1. Banaszak Helena
  2. Banaszak Lilianna
  3. Mazurczak Kalina
  4. Stawna Zofia
Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast