AKTUALNOŚCI

Informacja dotycząca otwarcia przedszkola w Starym Luboszu

By 15 maja 2020No Comments

Informuję, że od dnia 25 maja 2020 r. mamy zamiar otworzyć przedszkole dla dzieci, których rodzice w związku z wykonywaną pracą nie mogą zapewnić opieki i zdecydują się je posłać do przedszkola, pomimo panującej sytuacji epidemiologicznej. Wymagania Głównego Inspektora Sanitarnego i zalecenia Ministerstwa Edukacji powodują, że jesteśmy w stanie prowadzić zajęcia tylko dla jednej grupy dzieci, czyli maksymalnie 12 dzieci. Będzie to grupa mieszana, złożona z dzieci z grup: 3-latków, 4-latków, 5-latków i 6-latków. Dlatego też nie będą prowadzone żadne zajęcia dydaktyczne, tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

Dzieciom zapewniamy opiekę w godzinach pracy przedszkola, czyli od 6.30 do 16.00. Nie ma możliwości zapisania dzieci na pobyt krótszy, np. od 8.00 do 13.00.

Nie zapewniamy dowozu dzieci, rodzice muszą je przywieźć sami do przedszkola.

Ponieważ grupa będzie miała zorganizowane zajęcia przez czas dłuższy niż 5 godzin, w związku z tym zachodzi konieczność wykupienia obiadu oraz zapłacenia za godziny pobytu dziecka powyżej 5 godzin (1 zł za każdą godzinę).

Proszę o złożenie deklaracji przez rodziców, którzy wyrażają zgodę na powyższe warunki i zdecydują się na posłanie dzieci do przedszkola od 25 maja 2020 r. Deklarację proszę przesłać do dyrektora szkoły za pomocą modułu Wiadomości w dzienniku elektronicznym lub poczty e-mail (kaczpio@zslubosz.pl).

Termin przesłania deklaracji – poniedziałek 18 maja 2020 r. do godz. 10.00.

Jeżeli ktoś z rodziców nie prześle takiej deklaracji w tym terminie, uznajemy, że nie ma zamiary posyłać dziecka do przedszkola.

Piotr Kaczmarek

dyrektor ZS Lubosz