AKTUALNOŚCI

Narodowe Czytanie 2020 – sobota 5 września 2020 r.

By 2 września 2020No Comments

 

Szanowni Mieszkańcy, Rodzice, Uczniowie

Zapraszamy na ogólnopolską akcję Narodowe Czytanie 2020, która odbędzie się w sobotę 05.09.2020 roku o godzinie 14.00 na boisku szkolnym. W tym roku w ramach  wydarzenia czytana będzie „Balladyna” Juliusza Słowackiego. Tekst utworu czytać będą m.in. zaproszeni goście, nauczyciele, Koło Gospodyń Wiejskich „Luboszanki”. Przygotowana zostanie słodka niespodzianka przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. 

Nasza szkoła wzięła udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. Zaproponowany przez nas projekt został przyjęty i dzięki temu zyskaliśmy dotację na książki do szkolnej biblioteki. Jednak w ramach projektu należy wykonać pewne zadania. Jednym z nich będzie właśnie przystąpienie do akcji Narodowe Czytanie, na które serdecznie zapraszamy. Jeżeli, ktoś z Państwa chciałby przeczytać fragment lektury, to prosimy o zgłoszenie się telefonicznie do czwartku 03.09.20 r. do sekretariatu szkoły.

Wszystkie osoby, które przybędą na imprezę proszone są o zaopatrzenie się w maseczkę lub przyłbicę.