Drodzy Czytelnicy!
Oddajemy w Wasze ręce zupełnie nowe wydanie gazetki szkolnej „Byle do dzwonka! ” – Zespołu Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu. Mamy nadzieję, że efekt naszej ciężkiej i twórczej pracy na kole dziennikarskim przypadnie Wam do gustu i lektura „Byle do dzwonka!” będzie przyjemnością. Ambicją Redakcji jest to, aby każdy kolejny numer był lepszy a postępy w szlifowaniu warsztatu dziennikarskiego coraz wyraźniejsze. Najtrudniejszy pierwszy krok – tak jest ze wszystkim, tak było również w tworzeniu tego numeru: nowi młodzi dziennikarze, nowy opiekun. Pojawiło się wiele nieoczekiwanych sytuacji, problemów, które wpłynęły na to, że numer wyszedł trochę później niż planowaliśmy. Dla nas, Redakcji, jest on jednak najwspanialszym prezentem świątecznym i dowodem na to, że ciężka praca popłaca!

Zapraszamy do lektury (poniżej link do gazetki).

Byle do dzwonka! – nr 1