Najpiękniejszym dniem w roku jest dzień, w którym swoje święto obchodzą Dzieci. Z tej okazji  wychowawczynie klas I – III przygotowały dla swoich wychowanków niespodziankę. Wspólnie z rodzicami został zorganizowany wyjazd do ArtZagrody w Dymaczewie. Przed wyjazdem Pan Dyrektor Piotr Kaczmarek życzył wszystkim dzieciom spełnienia marzeń i wesołej zabawy. Po przyjeździe na miejsce przywitali wszystkich właściciele, którzy najpierw opowiedzieli o Wielkopolskim Parku Narodowym. Następnie dzieci zostały podzielone na małe grupy i odbyły się warsztaty: wypiekanie drożdżówek, wyplatanie koszyczków rattanowych i filcowanie. Radości nie było końca. Po warsztatach odbyły się zabawy na polance. Czas szybko upłynął w tym zaczarowanym miejscu i trzeba było wracać do szkoły. Tam czekały kolejne niespodzianki. Dzieci otrzymały placek i soki, a od Rady Rodziców wafelki. Rodzice poszczególnych klas przygotowali również upominki dla każdego dziecka w postaci gier sportowych. To był bardzo wesoły i udany dzień.