Dzień przed zakończeniem roku szkolnego klasy I-III pojechały na wycieczkę do DELI Parku, w którym nauka wiążę się z zabawą. Park podzielony jest na sektory. Pierwszy, to ogrody świata i miniatury najbardziej znanych budowli świata. W sektorze drugim prezentowane są różne gatunki zwierząt, modele owadów, obecnie zagrożonych wyginięciem oraz ssaków żyjących w epoce lodowcowej. Sektor trzeci to Podniebna Eko-Wioska. Dzięki drewnianym i linowym konstrukcjom umieszczonym na kilku poziomach, dzieci mogły poznać poszczególne partie lasu od podszycia po koronę drzew oraz wirtualnie przenieść się do wnętrza drzew i ziemi. Po zwiedzaniu parku odbyło się spotkanie z papugami. Na koniec wszyscy świetnie bawili się na placu zabaw pełnym dmuchańców, zjeżdżalni i huśtawek. Czas szybko upłynął i trzeba było wracać do szkoły. To był udany dzień.