Szkoła w Starym Luboszu przeszła do drugiego etapu konkursu „Nauka z klasą”. Na tym etapie odbywa się głosowanie na najlepszą pracę „Jestem Ekobohaterem”. Wygrana to po 20 000 złotych dla 20 szkół. Mamy szansę zdobycia nagrody, ale potrzebne jest wsparcie w postaci głosowania.

Aby oddać głos należy wejść na stronę naukazklasa.pl i kliknąć w zakładkę głosowanie. Następnie będzie link do głosowania. Po kliknięciu w link otworzy się okno z wszystkimi pracami. Szukamy pracy Zespół Szkół Gminy Kościan w Starym Luboszu, zaznaczamy ją i klikamy Wyślij głos.

Głosowanie trwa do 31 stycznia 2022 roku.

Głosować mogą wszyscy w całej Polsce. Każdy głos jest bardzo ważny, dlatego o niego prosimy. Z każdym głosem wzrasta szansa wygrania nagrody.

Wygrana w zasięgu ręki – pomóżcie i głosujcie na szkołę w Starym Luboszu!