27 kwietnia naszą szkołę odwiedził iluzjonista pan Piotr Malanowski. Pokaz iluzji przygotowany był dla klas 0-III. Podczas występu, dzieci zapraszane były na scenę, aby pomóc czarodziejowi wykonywać tajemnicze ruchy, wspólnie czarować, żeby niemożliwe stało się możliwe. Czarowanie wszystkim bardzo się podobało, a szczególnie tym, którzy pełnili rolę asystenta profesjonalnego iluzjonisty. Każdy ochotnik otrzymał duże brawa od publiczności oraz słodycze od czarodzieja. Program zawierał ciekawe sztuczki prezentowane z barwnymi, budzącymi zainteresowanie przedmiotami. Magik wprowadził wszystkich we wspaniały humor. Dzieci z dużym zaangażowaniem obserwowały występ pana Piotra. Chętnie nagradzały każdy pokaz słowami zachwytu i brawami. Po przedstawieniu wszyscy otrzymali cukierki. Dobry kontakt iluzjonisty z dziećmi spowodował, że spektakl niewątpliwie zapadnie na długo w ich głowach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i krótkiego filmiku z występu.