W czwartek 9 czerwca uczniowie klasy 3a zaprosili Rodziców na uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca.

Dziś wszyscy się dowiecie
kogo kochamy najbardziej na świecie.
Są dwie osoby bardzo nam znane
i całym serce przez nas kochane.
Kochani Rodzice!
Dziękujemy naszymi malutkimi serduszkami
za Wasze ogromne serce
i za największy skarb, który nam daliście – życie!

To tymi słowami dzieci dziękowały swoim Rodzicom. Przy wzruszającej muzyce i wypowiadanych wierszach spadła niejedna łza. Emocji było bardzo dużo. Na Rodziców czekały laurki i mnóstwo buziaków oraz niespodzianka – placki upieczone przez dzieci. Po części artystycznej nastąpiła uroczysta chwila, podczas której dyrektor pan Piotr Kaczmarek i wychowawczyni pani Iwona Bakalarska podziękowali Rodzicom za trud włożony w trzyletnią edukację i wychowanie swoich dzieci oraz współpracę i pomoc w realizacji zadań dydaktyczno–wychowawczych. Gratulacje z okazji ukończenia I etapu kształcenia otrzymali również uczniowie.

Ten dzień obfitował w niespodzianki. Kolejną było podziękowanie Rodziców dla wychowawczyni. Były piękne słowa, kwiaty, ogromny tort, 100-lat na stojąco i łzy wzruszenia. Ta chwila na pewno na długo zostanie w pamięci i sercach.

Zapraszamy do obejrzenia pokazu zdjęć i krótkich filmików z tej uroczystości.