Rodzinny Park Rozrywki MANDORIA w Rzgowie – w to miejsce udały się na wycieczkę klasy III-VI ze szkoły w Starym Luboszu. Park wszystkich oczarował. Miasto Przygód bez tajemnic okazało się dla młodych odkrywców miastem pełnym radości. Zabaw, śmiechu i krzyku było co niemiara. Przed wejściem każdy otrzymał opaskę identyfikacyjną i mapę miasta. Natomiast po przejściu bramy Mandorii rozpoczęła się przygoda. Największym powodzeniem cieszył się Merkant – najdłuższy w Europie roller-coaster „pod dachem”, Skarbiec – gigantyczny lustrzany labirynt, Galeon – olbrzymi okręt wirujący nad portem i numer jeden – Mroczny Dwór – roller-coaster jeżdżący w ciemności. Warto dodać, że na wszystkich kolejkach, karuzelach i innych atrakcjach Mandorii mogli się bawić także dorośli! Pobyt w tym miejscu to niesamowite przeżycie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i krótkich filmików z wycieczki.