23.06.2022 r. w restauracji ,,Dolce Vita’’ w Nowym Luboszu odbył się uroczysty bal ósmoklasistów zorganizowany przez rodziców uczniów.

Uroczystość rozpoczął tradycyjnie zatańczony polonez. Taniec przygotowali uczniowie pod kierownictwem p. Elwiry Dorynek oraz p. Karola Świątkowskiego. Podczas części oficjalnej absolwentom wręczono nagrody oraz dyplomy. Głos zabrał Dyrektor – p. Piotr Kaczmarek, który gratulował uczniom sukcesów i życzył powodzenia w nowych szkołach. Kilka miłych słów, skierowanych w stronę uczniów oraz nauczycieli, wygłosiła p. Magdalena Walczak – przedstawicielka Rady Rodziców. Następnie przemawiały wychowawczynie klas – p. Monika Szczawik oraz p. Dominika Cwojdzińska. Nauczycielki przywołały wzruszające wspomnienia, a także podziękowały za lata nauki. Część oficjalną zakończyło krótkie przedstawienie przygotowane przez ósmoklasistów. Uczniowie śpiewali, recytowali wiersze, dziękowali rodzicom i nauczycielom.

Po przemówieniach oraz występach nadszedł czas na zabawę – to, na co nasi uczniowie czekali z upragnieniem. Obydwie klasy szalały na parkiecie, ciesząc się ostatnimi chwilami we wspólnym gronie. Pyszne posiłki i przekąski, pięknie udekorowana sala, muzyka, uczennice w balowych kreacjach oraz chłopcy w eleganckich strojach – to wszystko sprawiło, że uroczystość miała niepowtarzalny klimat.

Zakończenie balu okazało się bardzo smutnym momentem. Uczniowie długo żegnali się ze sobą, część z nich nie ukrywała łez wzruszenia.

Bardzo dziękujemy rodzicom ósmoklasistów za ogromną pracę włożoną w zorganizowanie balu, natomiast naszym absolwentom życzymy samych sukcesów na kolejnych etapach edukacji i bezpiecznych wakacji!

A poniżej zapraszamy do obejrzenia pokazu zdjęć i kilku krótkich filmików z uroczystości.