Dyrektor Zespołu Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu informuje i przypomina, że zgodnie z ustaleniami z poprzedniego roku przedszkolnego, rodzice kupują i wyposażają dzieci przedszkolne tylko w rzeczy wymienione poniżej:

  • wygodne buty do przebywania w przedszkolu,
  • komplet ubrań na zmianę,
  • strój do gimnastyki (bluzka z krótkim rękawem, krótkie spodenki),
  • szczoteczka do zębów, pasta, kubek.

Przybory plastyczne będą kupowane przez nauczycieli grup przedszkolnych, rodzice NIE kupują wyprawki plastycznej!

Codziennie dzieci przynoszą do przedszkola śniadanie oraz butelkę wody.

Książki, ćwiczenia, rysowanki, malowanki, itd. są zamówione przez nauczycieli przedszkola (dotyczy wszystkich grup poza grupą 3 latków). Także książki do języka angielskiego dla grup 5-6 latków (grupy „zerówki”) są zamówione przez nauczyciela.

Rodzice dzieci z grup 5-6 latków kupują tylko książkę do religii: „Razem z Jezusem” Wydawnictwo WAM.