W okresie okołoświątecznym w naszej szkole bardzo dużo się działo. Między innymi został zorganizowany w dniu 20 grudnia, po zebraniu rodziców, kiermasz ozdób świątecznych, na którym można było zakupić wyjątkowe ozdoby przygotowane przez naszych uczniów i ich rodziny. Kiermasz świąteczny kontynuowany był następnego dnia po przedstawieniu pt. „Polska stajenka”, przygotowanym przez szkolne koło teatralne. W tym dniu, podczas kiermaszu można było także skosztować wypieków przygotowanych przez KGW Luboszanki. Ostatnim dniem szkolnego kiermaszu był dzień 22 grudnia. Podczas przerw lekcyjnych uczniowie mieli jeszcze możliwość zakupienia ozdób świątecznych.

20% zysków uzyskanych ze sprzedaży ozdób świątecznych podczas kiermaszu zostanie przekazanych na pomoc dla Hani Witomskiej. Pozostała część trafi na konto każdej z klas.