Dziś nasza szkoła była organizatorem Gminnych Zawodów w Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży. Do zawodów, oprócz naszych drużyn, zgłosiły się tylko drużyny ze Szkoły Podstawowej z Racotu. 

Zarówno zawodnicy starszej i młodszej drużyny z naszej szkoły wywalczyli pierwsze miejsce, zapewniając sobie awans do zawodów powiatowych. Drużyna młodzieży wygrała 3:0 w setach. Natomiast drużyna dzieci 3:1.

Zwycięski zespół dzieci reprezentowali: Kacper Bartkowiak, Franek Ceglarek, Tomek Cejza, Kuba Kalitka, Kuba Frąckowiak, Tymek Nowak, Mariusz   Werner oraz Tomek Maciejewski.

Drużynę młodzieżową reprezentowali: Stanisław Bartoszewski, Kuba Dziamski, Franek Kalitka, Bartek Franek, Tobiasz Łabiński, Norbert Nyczak, Wojtek Wojciechowski, Kacper Gosciniak oraz Mateusz Walenciak.

Zwycięstwo tym bardziej cieszy naszych sportowców, gdyż zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Siatkówka należy do jednej z trudniejszych gier zespołowych. Umiejętności techniczne w połączeniu z taktyką oraz pokonanie stresu, trochę szczęścia oraz kibice, to wszystko ma wpływ na wynik. Dziś możemy powiedzieć, że nasi uczniowie poradzili sobie świetnie. 

Brawa dla NASZYCH SIATKARZY!!!