Jak wiadomo 1 czerwca , to święto Nas wszystkich.

W tym roku w naszej szkole festyn z okazji Dnia Dziecka odbył się na Stadionie Olimpia w Starym Luboszu. Uczniowie mieli przyjemność bawić się podczas zabaw integracyjnych prowadzonych przez animatorów z MPS Dziecięca Rozrywka ze Słonina. Zabawy, uśmiechu i radosnych chwil było co niemiara. Tęczowa chusta, mydlana kraina, taniec, eurobungee, basen z kulkami, dart oraz konkurencje, podczas który należało wykazać się sprytem i współpracą, integrowały społeczność uczniowską na każdym kroku, pozwalając tym samym na spędzenie beztroskich chwil z rówieśnikami. W trakcie festynu każdy z uczestników otrzymał słodką niespodziankę, która miała umilić mu czas. Na zakończenie przy pomocy OSP Kokorzyn i OSP Spytkówki uczniowie doskonalili, poszerzali i utrwalali swoją wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu.

Środki finansowe, które pomogły zrealizować tegoroczny festyn zostały pozyskane z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kościanie. Do słodkiego poczęstunku dla każdego ucznia, dołożyła się również Rada Rodziców i KGW Luboszanki. Podziękowania za pomoc i wsparcie należą się także Sołtysowi wsi i p. Dominice.

Dziękujemy!