Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2022/2023 zakończony, a przed nami dwa miesiące wakacji. Uroczyste zakończenia roku szkolnego, które miało miejsce 23 czerwca, zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Ze względu na termomodernizację szkoły wszyscy spotkali się na sali wiejskiej w Starym Luboszu, gdzie nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły młodszemu pokoleniu uczniów. Po uroczystym ślubowaniu przedstawicieli samorządu uczniowskiego i naszych absolwentów przyszedł czas na wręczenie nagród i świadectw z biało-czerwonym paskiem, dyplomów i podziękowań dla tych, którzy wyróżnili się w zakończonym roku szkolnym w nauce i zachowaniu.
Pan Dyrektor wręczył także listy gratulacyjne rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce. Nagrody otrzymali również uczniowie, którzy brali aktywny udział w zajęciach SKS oraz ci, którzy przeczytali najwięcej książek, wypożyczonych ze szkolnej biblioteki.
Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie, kręte ścieżki prowadziły nas do tego dnia. Mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące. Wakacje czas zacząć… Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć słonecznych i bezpiecznych dni. Chwilo trwaj!