Pięcioosobowa grupa uczniów pod opieką p. Elwiry Dorynek miała niepowtarzalną okazję uczestniczyć w eliminacjach naszych siatkarek do Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w przyszłym roku w Paryżu.

Razem z SKS JANTAR, 19 września udaliśmy się do Atlas Areny w Łodzi. W ogromnej hali mogliśmy kibicować  siatkarkom w meczu Polska – Kolumbia. Niepowtarzalna atmosfera jaka towarzyszyła nam podczas tego spotkania dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń. Była to wspaniała okazja zobaczyć na żywo zmagania naszych sportowców. Przeżywać razem z nimi porażki i sukcesy. Cieszyć się każdym zdobytym punktem i setem.

Po wywalczonym zwycięstwie naszych zawodniczek mogliśmy otrzymać od nich autografy i zrobić wspólne zdjęcia. Radość była ogromna. 

W przerwie udaliśmy się do holu tego wspaniałego obiekt, oby z bliska zobaczyć puchar, jaki wywalczyła reprezentacja Polski podczas Mistrzostw Europy. I znów seria zdjęć na pamiątkę.