Dnia 31 października 2023 roku – w Starostwie Powiatowym w Kościanie – Wicestarosta Kościański pani Dorota Słowińska spotkała się z laureatami konkursu plastycznego „Recepta na zdrowie”. W konkursie wzięło udział 94 uczestników z 10 szkół znajdujących się na terenie Powiatu Kościańskiego. Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie i wykonanie plakatu w formacie A3 promującego idee prozdrowotne oraz przedstawiającego zalecenia, których należy przestrzegać, aby zachować zdrowie.

Laureatką I miejsca została uczennica naszej szkoły – Nikola Tylińska z klasy 4a. Drugie miejsce jury przyznało Natalii Kaźmierczak z klasy 6 Szkoły Podstawowej w Racocie, natomiast miejsce trzecie Szymonowi Wojtaszkowi – uczniowi klasy 6 Szkoły Podstawowej w Bonikowie.

Natomiast wyróżnienia otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej w Starym Luboszu  – Olga Józefowicz z 4a oraz Jakub Wopiński z 5a.

Laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody – smartwatche, powerbanki oraz gadżety promocyjne Powiatu Kościańskiego. Autorzy wyróżnionych prac – bony upominkowe do wykorzystania w Empiku.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!