Miesiąc listopad zaznaczył się w kalendarzu imprez sportowych bogatą ofertą dla uczniów z klas 4–8.

Nasza szkoła była organizatorem gminnych zawodów – Igrzyska Młodzieży w piłce  siatkowej.  Do rywalizacji zgłosiła się tylko reprezentacja Szkoły Podstawowej ze Starych Oborzysk. Wśród dziewcząt nasza drużyna zajęła I miejsce. Natomiast wśród chłopców zwyciężyła drużyna gości.

Kolejne zmagania na parkiecie to udział naszych uczniów w rozgrywkach piłki ręcznej. Tym razem zawody odbywały się w Starych Oborzyskach. Nasi uczniowie, zarówno wśród klas młodszych jak i starszych nieoczekiwanie przegrali swoje wszystkie mecze i zajęli miejsce IV.

Pod konie listopada znów pojechaliśmy do Starych Oborzysk, by rozegrać zawody gminne we futsalu. Do rywalizacji stanęły drużyny z Bonikowa, Racotu, Starego Lubosz i gospodarze. Wśród grupy młodszej czyli klas 4–6 nasza drużyna zajęła III miejsce, pokonując  tylko zespół z Bonikowa.

Igrzyska młodzieży nasza szkoła zakończyła na miejscu II ulegając tylko gospodarzom turniej. Gratulacje dla naszych uczniów.