8 grudnia 2023 roku, podczas apelu na długiej przerwie, dokonaliśmy podsumowania szkolnego konkursu adwentowego na najpiękniejszy lampion. Do konkursu przystąpiło 34 uczniów, którzy wykonali z różnych materiałów (karton, papier, szkło, plastik) i różnymi technikami lampiony adwentowe. Wykazali się przy tym nie tylko kreatywnością, twórczą wyobraźnią, ale również dużą  starannością.

Wszystkie prace zostały wyeksponowane na szkolnej wystawie. Komisja konkursowa w składzie: p. Olena Kalemba, p. Dominika Cwojdzińska oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: p. Monika Szczawik i p. Błażej Szymanowski, po długiej naradzie wyłonili następujących laureatów:

Kategoria klasy I- III

I miejsce: Barbara Stawna, Antek Borysiak (kl. IIIa), Izabela Jurga (kl. IIb), Lena Frąckowiak (kl. IIa);

II miejsce: Zofia Pogorzelska, Zofia Piotrowska (kl. IIIa), Adam Józefowicz (kl. IIa) i Brajan Jarmużek (kl. Ia);

III miejsce: Aleksander Michalak, Gabriel Stanisławiak (kl. IIa), Hanna Kurasiak, Julian Piotrowski (kl. IIb).

Kategoria klasy IV- VIII:

I miejsce: Maja Trąbka (kl. Va) i Nikodem Poprawa (kl. VIa);

II miejsce: Olga Józefowicz (kl. IVa) i Aleksandra Kocaj (kl. VIa);

III miejsce: Julian Szymanowski (kl. Va) i Jędrzej Gorący (kl. IVa).

Oprócz laureatów wyróżniono również prace: Jakuba Wopińskiego, Julii Książek, Zuzanny Majchrzak, Katarzyny Kalitki, Martyny Kozicy, Oliwiera Krauze, Mieszka Majchrzaka, Jana Bartoszewskiego, Michaliny Kozicy, Alana Adamskiego, Nataniela Nowaczyka, Martyny Górnej, Natalii Skrzypczak, Olgi Wlaźlak, Magdaleny Kaczor i Rayana Pakuły.

WSZYSCY LAURECI I WYRÓŻNIENI UCZESTNICY KONKURSU, OTRZYMALI PAMIĄTKOWE DYPLOMY I NAGRODY RZECZOWE.

GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY DO KOLEJNYCH KONKURSÓW!!!