W środę 13 grudnia Szkołę Podstawową w Starym Luboszu odwiedzili niecodzienni goście. Justynka, Marcin, Jacek i Mateusz przyjechali do nas ze Sławy. Chcieli osobiście poznać wszystkich przyjaciół, którzy wspierają ich Dom Dziecka. Podczas krótkiego apelu dyrektor szkoły pan Piotr Kaczmarek powitał wszystkich, złożył życzenia i przekazał zebrane środki czystości oraz słodkie upominki dla Wychowanków Domu Dziecka. Następnie odbyło się spotkanie w klasach. Było bardzo miło poznać się wzajemnie i porozmawiać o zbliżających się świętach oraz listach do Gwiazdora.

Świąt białych, pachnących choinką,
skrzypiących śniegiem pod butami,
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
pełnych niespodziewanych prezentów.
Świąt dających radość i odpoczynek
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

Tymi słowami dyrektor Domu Dziecka w Sławie pani Iwona Zając-Majchrzak złożyła świąteczne życzenia. Jednocześnie podziękowała całej społeczności szkolnej za przekazane dary – wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie i okazanie wielkiego serca!