Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3a – Zofia Piotrowska – została laureatem konkursu plastycznego „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kościanie. Zosia zdobyła wyróżnienie. Naszej utalentowanej laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w różnorodnych konkursach, nie tylko plastycznych!

W grudniu odbył się także, w ramach XIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia,  szkolny konkurs matematyczny „Łamigłówki”. Uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z 13 matematycznymi łamigłówkami. Była to ciekawa, zabawowa forma uczenia się matematyki.
W rywalizacji  matematycznej  I miejsca zajęły: uczennica klasy 2a Aleksandra Marciniak oraz  Natalia Skrzypczak uczennica klasy 7a.  Dziękujemy Wszystkim uczniom za udział i zaangażowanie w konkursie.

Natomiast 19 grudnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową”. Udział w nim wzięło 23 uczniów z klas 1-8, a nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 oraz klasy 4-8.
Laureatami w kategorii klas 1-3 zostali:
1 miejsce – Alan Adamski (kl. 3a),
2 miejsce – Jędrzej Hampelski (kl. 1b),
3 miejsce – Brajan Jarmużek (kl. 1a).
Laureatami w kategorii klas 4-8 zostali:
1 miejsce – Oliwier Krauze (kl. 5a),
2 miejsce – Sebastian Słoma (kl. 5a),
3 miejsce – Jakub Frąckowiak (kl. 7a).
Dodatkowo wyróżnienia otrzymali: Maja Trąbka (kl. 5a), Barbara Stawna i Ryan Pakuła (kl. 3a) oraz Martyna Górna (kl. 2b).
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!