Hej kolęda, kolęda…

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas dla każdego z Nas. 19 grudnia 2023 r. przedszkolaki z grupy Misie miały okazję zaprezentować przed rodzicami oraz Dyrektorem swoje starania podczas Świątecznego Przedstawienia. Dzieci pilnie ćwiczyły swoje role zarówno w domu, jak i w przedszkolu. Mali aktorzy jak zwykle dali z siebie wszystko i zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Było to wspaniałe przedstawienie teatralno-muzyczne, które aktywizowało widzów do wspólnej zabawy. Dzieci zachwyciły przygotowanymi w domu kostiumami oraz scenografią, która w pełni oddała świąteczną atmosferę i klimat spektaklu. Po przedstawieniu wraz z rodzicami udali się na poczęstunek.

Występ przedszkolaków dostarczył ogromną dawkę pozytywnej energii i niezapomnianych chwil. To właśnie takie momenty wzmacniają bliskie relacje w grupie oraz między najbliższymi.