W środę 27 marca grupa młodzieży wraz z dyrektorem i nauczycielami  Szkoły Podstawowej w Starym Luboszu odwiedzili dzieci i młodzież w Domu Dziecka w Sławie. Po przyjeździe na miejsce, w związku ze zbliżającymi się świętami, dyrektor szkoły pan Piotr Kaczmarek złożył wszystkim życzenia, a młodzież przekazała zebrane środki czystości oraz słodkie upominki  Wychowankom. Następnie odbyło się bardzo miłe spotkanie, podczas którego wszyscy się poznawali i świetnie bawili. Było serdecznie i smacznie. Przygotowane przez mieszkańców Domu Dziecka baby wielkanocne były przepyszne. Spędzony razem czas na długo zapadnie wszystkim w pamięci. Dyrektor Domu Dziecka w Sławie pani Iwona Zając-Majchrzak również złożyła świąteczne życzenia. Jednocześnie podziękowała całej społeczności szkolnej za przekazane dary – wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie i okazanie wielkiego serca!