Na szkolny konkurs NAJŁADNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY wpłynęło 31 prac. Komisja konkursowa złożona z przedstawicieli rodziców, pracowników szkoły i nauczyciela plastyki wyłoniła zwycięzców z poszczególnych grup wiekowych. Pod ocenę przede wszystkim brana była samodzielność wykonania stroika lub jego elementów, estetyka, pomysłowość.

Klasy 1-3

  • I miejsce – Lena Frąckowiak – klasa 2a, Nikola Witomska – klasa 1b,
  • II miejsce – Martyna Górna – klasa 2b, Norbert Łukaszewski – klasa 1a,
  • III miejsce – Zofia Piotrowska – klasa 3a.

Klasy 4-8

  • I miejsce – Maja Trąbka – klasa 5a,
  • II miejsce – Maja Witomska – klasa 5a,
  • III miejsce – Nikola Tylińska – klasa 4a, Szymon Senczyk – klasa 6a.

Laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe zakupione ze składek pozyskanych podczas Kiermaszu Wielkanocnego.