Po raz piętnasty Starostwo Powiatowe w Kościanie zaprosiło dzieci z powiatu do udziału w konkursie na „Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną”. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się we wtorek, 26 marca 2024 roku w Kościańskim Ośrodku Kultury. Na piętnastą edycję konkursu zgłoszono rekordową liczbę 356 prac. Ich wykonawcami byli uczniowie z klas I-III, reprezentujący 23 szkoły podstawowe z powiatu. Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie i wykonanie kartki wielkanocnej. Komisja Konkursowa nagrodziła 9 prac, a wyróżnienia otrzymały 82 osoby. Nagrody wręczały: pani Iwona Bereszyńska  Przewodnicząca Rady Powiatu Kościańskiego i pani Dorota Słowińska – Wicestarosta Kościański. Nagrodzeni otrzymali dyplomy i zestawy klocków lego, wyróżnieni otrzymali dyplomy i gry planszowe.

Wyróżnienia otrzymali również uczniowie naszej szkoły – Zofia Piotrowska, Alicja Hetman i Adam Józefowicz. Całej trójce serdecznie gratulujemy!