1 czerwca w naszej placówce odbył się Piknik Rodzinny. Pomimo obaw, słoneczko towarzyszyło nam przez całą imprezę. Po powitaniu wszystkich gości przeszliśmy do krótkiej rozgrzewki. Dzieci z całego przedszkola zaprezentowały piosenkę dla rodziców „Hej mamo, tato”.

Podczas trwania pikniku można było skorzystać z wielu atrakcji: popcorn z KGW w Starym Luboszu, kawa i słodki poczęstunek, malowanie twarzy i tatuaże, fotobudka z gadżetami, straż pożarna i piana party, malowanie na folii, konkurencje i tańce, turniej piłki nożnej, w którym brali udział zarówno młodsi, jak i starsi oraz kącik plastyczny.

W tym czasie można było również odpocząć sobie na kocu. Każdy znalazł dla siebie coś interesującego.

Piknikowa sobota upłynęła w radosnej i serdecznej atmosferze, integrując przy tym dzieci, rodziców oraz pracowników przedszkola. Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu – jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Pozostał lekki niedosyt, ale czekamy z niecierpliwością na następne wydarzenia.

Do następnego!