Każdy z nas spoglądał w kalendarz i wypatrywał wakacji. Zanim odstawiliśmy, na dwa miesiące: plecaki, książki i zeszyty w kąt, spotkaliśmy się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2023/2024, które miało miejsce 21 czerwca. 

W sali gimnastycznej licznie zgromadzili się uczniowie oraz ich rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Podczas uroczystości nastąpiło odśpiewanie hymnu, przekazanie sztandaru wraz ze ślubowaniem, wręczenie dyplomów, listów gratulacyjnych rodzicom, książek wraz ze świadectwami z czerwonym paskiem oraz dodatkowych nagród, m.in. w kategorii czytelnika roku czy sportowca roku.

Pan Dyrektor w swoim przemówieniu pogratulował wszystkim uczniom osiągniętych wyników w nauce, podziękował rodzicom za wsparcie oraz nauczycielom za trud włożony w naukę. Szczególną uwagę poświęcił bezpieczeństwu, abyśmy mogli nowy rok szkolny rozpocząć w niezmienionym składzie.

Teraz, gdy uczniowie odebrali świadectwa, rozpoczynamy wyczekane wakacje, czas wyjazdów, spotkań ze znajomymi i zdobywania nowych kontaktów, doświadczeń oraz niezapomnianych chwil.

Do zobaczenia we wrześniu!