W sobotę 9 maja grupa uczniów ze szkoły w Starym Luboszu wraz z opiekunami odwiedziła schronisko dla zwierząt w Gaju. Już po raz kolejny społeczność szkoły wsparła zwierzaki. Pogoda w tym dniu dopisała i podczas pobytu w schronisku mieliśmy okazję pospacerować z psami: Danusią, Fisią, Dżekusiem i Gumisiem. Po spacerze odwiedziliśmy również kociarnię. Pracownicy i wolontariusze schroniska bardzo serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom za zebraną karmę. Wdzięczność płynie również od czworonożnych podopiecznych.
W sobotę 9 maja grupa uczniów ze szkoły w Starym Luboszu wraz z opiekunami odwiedziła schronisko dla zwierząt w Gaju. Już po raz kolejny społeczność szkoły wsparła zwierzaki. Pogoda w tym dniu dopisała i podczas pobytu w schronisku mieliśmy okazję pospacerować z psami: Danusią, Fisią, Dżekusiem i Gumisiem. Po spacerze odwiedziliśmy również kociarnię. Pracownicy i wolontariusze schroniska bardzo serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom za zebraną karmę. Wdzięczność płynie również od czworonożnych podopiecznych.