MAMY MISTRZOSTWO!
26 maja w Szkole Podstawowej w Bonikowie odbył się  gminny konkurs matematyczny dla uczniów klas piątych Mistrz Działań Pisemnych.
Uczniowie musieli zmierzyć się z zadaniami zamkniętymi, a także zadaniami tekstowymi, w których należało wykazać się bardzo dobrą znajomością działań pisemnych oraz kolejności wykonywania tych działań. Liczyła się nie tylko dokładność, ale również czas.
Nasi reprezentanci z klasy 5a wykazali się wielką sprawnością w rachunkach oraz logicznym myśleniem. Zdobyliśmy nie tylko mistrzostwo gminy, ale również wicemistrzostwo.
I miejsce MISTRZ – Wiktor Michalski
II miejsce WICEMISTRZYNI Zofia Pogorzelska
i miejsce V Barbara Stawna.
GRATULUJEMY.
WE ARE THE CHAMPIONS !!!